برگشتم

تا تاااااا (به قول پسرک البته)

سلام سلام.

من برگشتم. هم شرمنده ام از دوستای گلی که اینجا برام پیام می ذاشتن و بی جواب موند و هم خوشحالم از دوستای گلی که فراموشم نکردید.

خیلی وقته ننوشتم و تو این مدت خیلی چیزا پیش اومد. اتفاقای بدشو نمی نویسم اما پست برگشتمو با یه خبر خوب می نویسم.

داریم خونه می خریم. یه خونه نقلی تو یه محله دنج و البته با یه عالمه بچه. دیروز که داشتم پای تلفن برای خواهری توضیح می دادم که کوچه پشت حیاط خونمون عین دروازه غاره و از هر خونه اش چندتا بچه می ریزه بیرون هم خواهری اونور غش کرده بود از خنده هم همسری اینور. البته این موضوع برای من و پسری یک مزیته اونم یک مزیت پردردسر چون اینجا بچه ها خیلی راحت به خونه های هم رفت و آمد می کنن و حتی شب هم می خوابن. خدا بهم صبر بده. راستش یادم رفته چطوری عکس می ذاشتم تو وب و نمی دونم اصلا از کدوم سایت باید گذاشت که تو ایران فیلتر نباشه دلم می خواست عکس خونمونو براتون بذارم.

راستی ماه مبارک اومده چه می کنید با تشنگی و هوای گرم چله تابستون؟ خدا از همگی قبول کنه انشاالله.

بازم میام

دوستتون دارم خیلی زیاد

/ 4 نظر / 38 بازدید
ش.ش.

[بغل]به به به.....خوش اومدی خانم به منزل مجازی.... و تبریک برای اینکه خونه خریدین[هورا]امیدوارم که بذر شادی و امید در منزل جدید بکارید و یک عمر ثمره مثبتش را درو کنید..[دست] ماه رمضان شما هم قبول.التماس دعا ما نیز داریم.و البته گرما که سهله..داغه عزیز اینجا.داااااااااااااغ![شرمنده]کمی از نم بارون و توده ابرهای باران زای اونجا برای ما بفرست لطفاً.[چشمک]روی ماه پسرگ شیطون و گلت را می بوسم...منتظر گزارش ها..حکایتها و دلنوشته های مثل همیشه شیرینت هستم...[پلک]مانا باشی....[لبخند]

لیلی مامان یونا

سلام مبارکه انشالله به سلامتی [بغل] از سایت پرسین گیگ استفاده کن [لبخند]

علیرضا

سلام ایشالا به سلامتی و مبارکی راستی اونور هم مثل اینور خونه به سختی خریده میشه؟؟ فک کنم با امکانات بانکهای اونور راحت بشه خونه خرید خب چکار کنم اطلاعاتم کمه خو[نیشخند]

مانیا (مالزی نشین)

به به بیدار عزیز... خوش اومدی... بیدار جان الان پرشین بلاگ خودش یه امکان گذاشته که میتونی عکسا رو توی خودش آپلود کنی. موقعی که داری پُست رو مینویسی، بالاش یه گزینه هست که اگه عکسی داشته باشی میتونی لینکش رو اونجا اضافه کنی ها؟ (شکل آیکون طبیعت و اینا هست)، اون رو که بزنی، سه تا تب داره. آخریش برا آپلود عکس هست. البته حجم عکست رو باید تنظیم کنی که 200 تا باشه. بالای اون باشه اِرور میده. اگه حجم زیاد بود و نشد کم کنی، سایت پرشین گیگ و پیکوفایل هم باز هست که توی ایران فیلتر نیست.